Wykrywanie podsłuchu w samochodzie.

Wykrywanie podsłuchu w samochodzie.

W celu ustalenia terminu wizyty prosimy o kontakt:
tel. 501-159-903, 502-161-904 lub tel/fax 22 634-17-31

Wykrywanie podsłuchu Warszawa

Więcej szczegółów


450 zł brutto

Wykrywanie podsłuchu w samochodzie.

Wykrywanie podsłuchu odbywa się metodą "Breaking Force". Metoda ta polega na zdalnym  liniowym zwiększaniu  poziomu emisji elektromagnetycznej modułu GSM. Wykryciu podlegają moduły GSM nie będące aktualnie w stanie nadawania. Muszą być jedynie zalogowane do sieci GSM. Skuteczność tej metody jest stu procentowa. Procedura "Breaking Force" służy do wykrywania podsłuchu GSM oraz innych podsłuchów z modulacją analogową i cyfrową a także lokalizatorów GPS. Wykrywanie podsłuchu wsamochodzie i wykrywanie GPS w samochodzie trwa ok. 15-30 min.

Wykrywanie podsłuchu Warszawa

W celu wykonania czynności sprawdzających należy przyjechać samochodem pod adres Warszawa ul. Powstańców Śląskich 124 p.5
tel. 501-159-903, 502-161-904 lub tel/fax 22 634-17-31.
Wskazane jest telefoniczne ustalenie terminu wizyty.

 

Wykrywanie podsłuchu Warszawa

Wykrywanie podsłuchu z użyciem korelatora OSCOR-5000 wykorzystującego
oprogramowanie OPC-5000.

 

Zajmujemy się także wykrywaniem podsłuchu w obiektach stacjonarnych. Nasi pracownicy legitymują się odpowiednią wiedzą, długoletnim doświadczeniem oraz stosownymi Certyfikatami Bezpieczeństwa Osobowego potwierdzonymi przez ABW. Posługujemy się sprzętem najnowszej generacji będącym obecnie na wyposażeniu służb wywiadu i kontrwywiadu  na całym świecie. Stosowane procedury wykrywania są wynikiem teoretycznych opracowań  z zakresu propagacji fali elektromagnetycznej, a także fizyki ciała stałego. Po wykonaniu czynności sprawdzających sporządzamy pisemne opracowanie wyników pomiarów z pełną ich interpretacją. Opracowanie to zawiera, także nasze uwagi, spostrzeżenia i zalecenia.

Wykrywanie podsłuchu odbywa się zgodnie z następującymi procedurami:

  • poprzez analizę harmonicznych sygnału podstawowego.

  • poprzez analizę pod harmonicznych.

  • poprzez analizę śladu sygnału w określonej przestrzeni.

  • metodą triangulacji.

  •  poprzez detekcją złącz nieliniowych.

  • poprzez korelację akustyczną nośnej nadajnika podsłuchowego.

 

 

Wykrywanie podsłuchu Warszawa

Detektorem nieliniowym LORNER-25.

 

Na szczególna uwagę zasługuje metoda detekcji złącz nieliniowych. Polega ona na wykrywaniu sztucznych złącz półprzewodnikowych typu "np" lub "pn". Detektor przechwytuje zwrotny sygnał drugiej i trzeciej harmonicznej generowanej przez złącze półprzewodnikowe. Lornet 25 potrafi rozróżnić sztuczne złącze od naturalnego powstałego na granicy tlenków metali. Wykrywanie podsłuchu tą metodą polega na szukaniu podejrzanych struktur elektronicznych niezależnie czy są one źródłem promieniowania elektromagnetycznego czy nie.

 

Skuteczne zabezpieczanie się przed możliwością podsłuchiwania wymusza stosowanie się do odpowiednich procedur. Wiedza ta jest przekazywana zainteresowanym w pisemnym opracowaniu pokontrolnym po wykonaniu czynności związanych z wykrywaniem podsłuchu.

Wykrywanie podsłuchu Warszawa

Wykrywanie podsłuchu w samochodzie.
eurosoft@euro-soft.pl
501-159-903
Powstańców Śląskich 124 p.5
Warszawa
Mazowieckie
01-466
Polska

Koszyk  

jest pusty