Wykrywanie podsłuchu w telefonie.

Wykrywanie podsłuchu w telefonie.

Wykrywanie podsłuchu WarszawaWykrywanie podsłuchu w telefonach - komórkach wykonujemy systemem UFED certyfikowanym przez CELLEBRITE Tel Awiw. 

Więcej szczegółów


500 zł brutto

56 dostępnych

Wykrywanie podsłuchu w telefononie komórkowym wykonujemy izraelskim systemem UFED produkowanym przez Cellebrite Tel Awiw. System ten pozwala na wykrywanie podsłuchu w niemalże wszystkich telefonach używanych obecnie na całym świecie. W bazie znajduje się ok. 4500 różnych telefonów. Identyfikaca telefonu odbywa sie na podstawie jego nazwy producenta i numeru identyfikacyjnego, który można znaleść np. po wyjęciu baterji (pokazuje to poniższe zdięcie).

Wykrywanie podsłuchu Warszawa

Po wykonaniu czynności wstępnych polegających na doborze odpowiedniego okablowania łączącego UFED z telefonem należny określić typ wykonywanej ekstrakcji zawartości telefonu. Najczęściej stosowana ekstrakcją jest ekstrakcja logiczna. Można także stosować ekstrakcję fizyczną lub ekstrakcję struktury plików. Wykrywanie podsłuchu w telefonach - komórkach trwa ok. 2-3 godzin.  

Wykrywanie podsłuchu Warszawa

W trakcie zczytywania zawartości talefonu  system pobiera aktualną bazę danych z Cellebrite. W oparciu o porównania bazy pobranej z telefonu z aktualną bazą Cellebrite opracowywana jest diagnoza co do istnienia w telefonie wrogich aplikacji takich jak np. trojany lub aplikacji odpowiedzialnych za podsłuch. 

Wykrywanie podsłuchu Warszawa

 

Powyżej prezentujemy wykrywanie podsłuchu w telefonie. Wykryto dwie aplikacji szpiegowskice zaklasyfikowane przez CELLEBRITE jako bardzo grożne.

Wykrywanie podsłuchu Warszawa

 

Powyżej prezentujemy wykrywanie podsłuchu w telefonie. W trakcie wykonywania czynności nie stwierdzono istniania w badanym telefonie aplikacji szpiegowskich.

 

Wykrywanie podsłuchu Warszawa

Wykrywanie podsłuchu w telefonie ma na celu uniemożliwienie nagrywania rozmów telefonicznych,nagrywania otoczenia telefonu, podsłuchu otoczenia na żywo, podsłuchu rozmów na żywo, podglądu z kamery z podsłuchem na żywo, podglądu video ekranu, pobieraniem kopii wiadomości za schowka, pobieraniem zdięć, pobieraniem historii połączedń, pobieraniem książki  adresowej, lokalizacji GPS i GSM, obserwacja ogrodzenia GPS, przeglądanie aplikacji w telefonie, blokowanie aplikacji, blokowanie kontaktów, przeglądanie aktywności internetowej odwiedzanych stron WWW,odczyt aktywności Whatscpp, odczyt aktywności na Facebook, odczyt aktywności na Messenger, odczyt aktywności na Viber, odczyt aktywności naHike,  odczyt aktywności naKik,  odczyt aktywności naSkype,  odczyt aktywności naHangout,  odczyt aktywności na Line,  odczyt aktywności na Zolo, odczyt aktywności na Instagramie.

Koszyk  

jest pusty