wykrywanie podsłuchu, wykrywanie podsłuchów

ZALETY WYKRYWACZA PODSŁUCHU OSCOR:
•  Przenośny  i Programowalny –  w sposób ciągły, dokonuje  skanowania we wszystkich zakresach i bezszelestnie wykrywa sprzęt podsłuchowy.
•  Kompletne Opakowanie Sprzętu  Sprawdzającego – obejmuje  kompletny zestaw anten, które włączają się automatycznie. Całe urządzenie wraz z wyposażeniem umieszczone jest w bardzo solidnej walizce, typu attache, z zarezerwowanym miejscem na przyszłe moduły, sondy lub kable w górnym pomieszczeniu walizki.  
•  Wysokiej czułości odbiornik  z cyfrowa synteza - odbiera w zakresach audio (50Hz-15KHz), w zakresach częstotliwości radiowych (10kHZ-3GHz) i podczerwieni (850-1070 nm).
•  Tryb analizy audio – analizuje odebrany sygnał  po demodulacji i umożliwia dostrojenie do częstotliwości nośnej sygnału audio dla wzmocnienia korelacji.
•  Korelator akustyczny - porównuje sygnał tła ze zdemodulowanym sygnałem z nasłuchu w celu
automatycznego wykrycia urządzenia podsłuchowego.
•  Rejestrator wykresów i zapisów alfanumerycznych umożliwia graficzna rejestrację listy zagrożeń i analizę wszystkich otrzymanych sygnałów. Zapewnia trwałą kopie istotnych danych do dalszego wykorzystania.
•  Sygnałowa baza danych - umożliwia rejestrację i odczyt wszystkich wykrytych sygnałów.
•  System lokalizacji zagrożeń – pomaga w szybkim odnalezieniu zagrożenia.
•  Demodulatory video i Monitory – umożliwiają podgląd ukrytych nadajników video.
•  Komputerowy interfejs – tworzy stała bazę danych rekordów i przekazuje informacje o sygnałach.
Komputerowy interfejs zapewnia również możliwość zdalnego sterowania OSCOR’a  via modem.
Niniejsza instrukcja daje przegląd podstawowych operacji użytkowych  i rozmaitych funkcji OSCOR’a - 5000 i krok po kroku instruuje jak wykonywać poszczególne funkcje. Układ  instrukcji jest tak opracowany, aby czytając kolejne rozdziały, można się było nauczyć poszczególnych funkcji, które OSCOR  może wykonać. Następnie nauczycie się jak używać funkcji łącznie ,aby moc wykryć urządzenia nadawcze.

W celu gruntownego zapoznania się ze wszystkimi funkcjami i programami, jakimi dysponuje OSCOR, instrukcje te należy przeczytać ,a właściwie przestudiować, bardzo dokładnie. Najszybszym sposobem zapoznania się z OSCOR’em jest  studiowanie instrukcji i jednoczesne wykonywanie, na sprzęcie ,poznanych operacji. Skuteczne wykrywanie podsłuchu polega na ciągłym doskonaleniu metod i procedur. Poszczególne rozdziały są zorganizowane w taki sposób, który maksymalnie ułatwia proces zapoznawania się z
przyrządem

 


Strona głównaStrona główna

Koszyk  

jest pusty