Wykrywanie podsłuchu szkoleniaZnaleziono 1 produkt.

Wykrywanie podsłuchu szkolenia
Szkolenie prowadzone jest przez biegłego sądowego z Certyfikatem Bezpieczeństwa Osobowego. Przeznaczone jest głównie dla pracowników firm, które postanowiły świadomie podchodzić do zagadnienia bezpieczeństwa informacji.
Oferujemy niezbędne kompendium wiedzy z zakresu wykrywania podsłuchu i identyfikacji zagrożenia. Celem szkolenia jest wizualizacja możliwości wykrywania podsłuchu oraz usystematyzowanie wiedzy z zakresu wykrywania podsłuchów. Zapoznajemy naszych studentów z podstawowymi pojęciami niezbędnymi do obsługi profesjonalnego sprzętu.Wykrywanie podsłuchu - zapoznajemy z podstawowymi procedurami obowiązującymi w trakcie wykrywania. Zwracamy szczególną uwagę na nietechniczne zagrożenia będące często przyczynami wielu kłopotów z utrzymaniem stosownego poziomu poufności.
W trakcie szkolenia kursant zapoznawany jest z podstawową wiedzą z zakresu wykrywanie podsłuchu. Prezentowany jest profesjonalny sprzęt do wykrywania podsłuchu. Praktycznie wykonywane są podstawowe procedury wykrywania z użyciem prezentowanego sprzętu.
Szkolenie ma na celu przekazanie niezbędnej wiedzy dotyczącej wykrywania podsłuchu zainteresowanej osobie. Prezentowany jest sprzęt do wykrywania podsłuchu. Kursant wykonuje praktycznie czynności związane z wykrywaniem podsłuchu na kilku rodzajach sprzętu z wykorzystaniem odpowiednich procedur.
1. Wykrywanie podsłuchu Korelatorem Akustycznym Oscor-5000.
2. Wykrywanie podsłuchu Detektorem Nieliniowym Lornet-24.
3. Wykrywanie podsłuchu Skanerem Szerokopasmowym CPM-700.
4. Wykrywanie podsłuchu Skanerem Szerokopasmowym VR-25.
Obsługa wyżej wymienionego sprzętu odbywa się zgodnie z procedurami:
1. Wykrywanie podsłuchu metodą analizy harmonicznych.
2. Wykrywanie podsłuchu metodą analizy pod harmonicznych.
3. Wykrywanie podsłuchu metodą korelacji akustycznej.
4. Wykrywanie podsłuchu metodą analizy śladu.
5. Wykrywanie podsłuchu metodą detekcji złącz nieliniowych.

W trakcie szkolenia kursant zapoznawany jest także z wadami popularnego sprzętu do wykrywania podsłuchu dostępnego na rynku.
W trakcie szkolenia przekazywane są informacje dotyczące metod podsłuchiwania i sposobów rozmieszczania nadajników podsłuchowych.
Szczegółowe informacje pod telefonem 501-159-903.
wykrywanie podsłuchu, wykrywanie podsłuchów


Szczegóły oferty poniżej.

Koszyk  

jest pusty